SanatçıHaberleri

Beşiktaş'ın Dillerden Düşmeyecek Yeni Eseri

Beşiktaş taraftarlarının merakla beklediği an geldi. Işıl GÜNEŞ’in şampiyonluk için parça çalışmaları sonunda tamamlandı ve ortaya mükemmel bir eser çıktı. Beşiktaş'ın dillerden düşmeyecek yeni bestesi, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmaya başladı.

Yıllardır tribünleri coşturan Beşiktaş taraftarları, takımlarına olan sevgi ve bağlılıklarını besteyle ifade etmekten hiç geri durmadılar. Bu sefer ise özel bir çalışma ile kulübün yeni marşı Işıl GÜNEŞ tarafından seslendirildi. Yıllar boyunca unutulmayacak bir etki bırakması hedeflenen bu eser, mükemmel bir çalışma ve taraftarların kalbinde yer edinecek gibi görünüyor.

Işıl GÜNEŞ’in seslendirdiği Kara Kartallar eseri, tam anlamıyla bir duygusal yolculuğa davet ediyor taraftarları. Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan siyah-beyazlı ekip için kaleme alınan bu yeni eser, takımın karakterini ve başarıya olan inancını yansıtıyor. Taraftarlar, besteyle birlikte stadı inletmek için sabırsızlanıyor. Sizde bu besteyi merak ediyorsanız https://youtu.be/rD7X-Gxz7_M üzerinden dinleyebilirsiniz.

 

Kaynakça : https://instagram.com/lsil_gunes?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://youtube.com/@islgunes8193

sanatçı dünyası

58
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@sanatcidunyasi.com.tr

sanatcidunyasi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.