SanatçıHaberleri

Mitas Müzik’ten Büyük Başarı!

Kataloğunda Şehinşah, Organize, Murda, Kefo ve UMK gibi önemli sanatçıların yer aldığı Mitas Müzik kuruluşundan bu yana ilk çeyrekte 100 milyon stream sayısına ulaşmayı başardı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında kurulan bağımsız müzik şirketi Mitas Müzik, 250’den fazla sanatçısı ve 1000’den fazla eseri ile dijital platformlarda 100 milyon stream sayısını geride bıraktı.

‘Herkes için bağımsız müzik’ sloganıyla müzik piyasasında güçlü bir yer edinen Mitas Müzik, sanatçılara sözleşme dayatmaması ve içeriklerine müdahale etmemesiyle adından söz ettiriyor.

Kataloğunda BLOK3, Şehinşah, Organize, UMK, RECO, Hypzex, Murda, Amentu, Kefo, CyberRulz gibi ülkenin önemli sanatçılarını ve içerik üreticilerini barındıran Mitas Müzik, yıl bazında iddialı yükselişini sürdüreceğe benziyor.

Müzikonair, Believe, DMC, Netd, Spotify, YouTube ve VEVO gibi güçlü iş ortaklarına sahip Mitas Müzik’i takip etmek için tıklayabilirsiniz.

sanatçı dünyası

1153
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@sanatcidunyasi.com.tr

sanatcidunyasi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.