SanatçıHaberleri

KALBİN ENERJİSİ ÖZGE KILIÇ

KALBİN ENERJİSİ

MELEKLERLE KALBİN ENERJİSİNİ KEŞFET

Meleklerin her an seninle olduğunu bilmek ve bunu her saniye tüm hücrelerinde hissetmek ister misin?

O zaman tam olman gereken yerdesin. Melekler sana rehberlik etmek için olman gereken yere, buraya getirdi. Bu bir tesadüf mü hiç sanmam Kalbin Enerjisi tam şu an melek enerjisine uyumlanıyor.

Kalbimizin enerjisi meleklerin enerjisidir onu hissedin.

Dünyanın yaradılışından bu yana birçok din ve öğreti de meleklerle şifalanma yöntemi kullanılmıştır. Ve Melekler kalbin enerjisi olarak tanımlandı. Kalbin enerjisi saf ve koşulsuz sevgi ile doludur. Ve kalbin enerjisi melek enerjilerine böylelikle kolaylıkla kanallık eder.

Melekler saf ve temiz enerjilerden oluşan Allah’ın ışık elleri olan semavî varlıklardır.

Meleklerin bu saf ve temiz enerjileri yaradanın izni ve inâyeti ile şifa olarak kullanılabilir. Bende kalbin enerjisi ışığında Melek enerjileri ile hayatımızda sıkışıp kalan döngüler, şifaya ihtiyacımız olan alanlar için sizlere kanallık ediyorum.

Kalbin enerjisi rehberliğinde kısa seans sayılarından sonra tam anlamı ile ışık ve saf sevgi ile şifalanıyoruz. Ve hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz hangi konu var ise onuda hızla hayatımıza çekiyoruz ve meleklerin bu durumu şifalandırmasına izin veriyoruz.

Ve önemli detaylardan biri de melek enerjisi ile şifalanırken, tam bir inanç ve teslimiyet halinde olmalıyız. Kalbin enerjisinin, melek enerjisi ile dolmasına izin vermeliyiz. Evet, tam olarak bunu öğrenmeliyiz. Marketten bir şey sipariş ettiğinizi düşünün; tekrar tekrar sipariş ettikten sonra bakıyor musunuz?  Acaba gelmeyecek mi diye düşünüyor musunuz?

Bu örnekle daha rahat açıklamış olabilirim. Kalbin enerjisi ile meleklerle şifalanırken tam bir teslimiyet yaşamalısınız. Ve sonrasında hızlıca dileğiniz neyse gerçekleştiğini göreceksiniz.

Kalbin enerjisinde ilk önce melek enerjilerine uyumlanırız. Rehber meleğimizi buluruz. Ve rehber meleğimizden rehberlik talep ederiz.

Kalbin enerjisi ile çalışma fırsatı bulanlar melek enerjisi ile tüm blokajlarından arınırlar.

Bu şifalı ışık dolu yolculukta sizler için Kalbin Enerjisi ile Melek Enerjisine kanallık yapmaya niyet ediyorum. Sevgiyle kalın.

sanatçı dünyası

3502
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@sanatcidunyasi.com.tr

sanatcidunyasi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.